Топоры

Сокира Ganzo GSA01-YE
1040.00грн.
В наличии Код Товара: GSA01-YE
Опис сокири Ganzo GSA-01ye: Комплект інструментів для розведення багаття включає в себе сокиру, пилку і кресало. З їх допомогою ви зможете як заготовити дрова, так і розпалити вогонь. Сокира зроблений з довгою ручкою, а тому навіть незважаючи на не..
Мачете Firebird F804-FS
1100.00грн.
В наличии Код Товара: F804-FS
Опис мачете Firebird F804-FS:Кукрі Firebird F804-FS є просто незамінним інструментом при проходженні через густий ліс. Клинок даного мачете має зміщений центр ваги і володіє гладкою заточкою, завдяки чому відмінно справляється з гілками практично б..
Сокира Firebird FSA01-YE
1040.00грн.
В наличии Код Товара: FSA01-YE
Опис сокири Firebird FSA-01ye: Модель Firebird FSA01-YE орієнтована на тих туристів, які хотіли б мати повноцінний набір інструментів для заготівлі дров на природі, а також можливість в будь-яких умовах розпалити багаття. В комплекті є не тільки со..
Сокира Firebird FSA02-YE
1340.00грн.
В наличии Код Товара: FSA02-YE
Опис сокири Firebird FSA02-YE:Для того щоб розвести вогнище в польових умовах потрібно: по-перше - роздобути дрова, по-друге — отримати іскру. З допомогою туристичного сокири Firebird FSA02-YE ви зможете виконати ці дії застосовуючи лише один інстр..
Мачете Firebird F804 (спрощена комплектацiя)
990.00грн.
В наличии Код Товара: F804
Опис мачете Firebird F804:В асортименті компанії Firebird є не тільки різноманітні ножі і мультітули, а і такий корисний вид інструментів як мачете. Модель Firebird F804 має форму традиційного кукрі і відмінно підходить для рубають дій при роботі з..
Свисток Ganzo Whistle
60.00грн.
В наличии Код Товара: Whistle
Опис свистка Ganzo Whistle: Модель Ganzo Whistle — це компактний і яскравий свисток. Він добре помітний в траві або на землі, що допомагає не втратити цей аксесуар. А гучний звук, видаваний свистком, буде чути далеко навкруги. Важливо, що висока гу..
Кресало Ganzo firestarter
80.00грн.
В наличии Код Товара: firestarter
Опис кресала Ganzo Firestarter: Кресало протягом багатьох століть залишалося незамінним атрибутом для добування вогню. З появою сірників і запальничок воно на час відійшло на другий план по популярності. Однак тільки огниво дає таку високу гаранті..
Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)

Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

Задать вопрос

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки 2020

Новогоднее обновление ассортимента уже здесь, на нашем сайте!

Смотреть новинки